W rodzinnej atmosferze, życzliwości i wzajemnej współpracy upłynął festyn mający na celu zbiórkę funduszy na rzecz pani Eweliny.

Atrakcji nie brakowało! Odbył się kiermasz ozdób bożonarodzeniowych, sprzedaż ciast i malowanie buziek z Uciechowem.

Dziękujemy aktorom z kaliskiego teatru za przeprowadzenie warsztatów teatralnych, państwu Sieraszewskim za występy taneczne, które ubarwiły festyn, zawodnikom z KKS Kalisz i MKS Kalisz za pokazy sportowych umiejętności oraz Służbie Więziennej za akcesoria na kiermasz. Całe wydarzenie wspierali również: Policja, Straż Pożarna oraz Pogotowie. Panie ze Straży Miejskiej wspaniale wcieliły się w rolę animatorek i uatrakcyjniały czas dzieciom m.in. malując im buźki.

W tle czuć było  technologię i innowację XXI wieku Goście mogli skorzystać z gogli VR, przyjrzeć się działalności drukarki 3D w akcji, dzieci bawiły się na macie interaktywnej, wchodziły w interakcję z photonami oraz utrwalały swą obecność przy użyciu nowoczesnej forto budki.

W tle towarzyszyły nam dźwięki piosenek świątecznych, odtwarzanych z nowego, szkolnego radiowęzła.

Festyn nie mógłby się odbyć bez współpracy z Radą Rodziców z naszej szkoły oraz bez wsparcia Rady Osiedla Majków. Wszystkim bardzo dziękujemy za solidarność i zaangażowanie! W imprezę zaangażowali się również uczniowie z naszej szkoły. Wolontariusze z SP2 – jesteście wspaniali! Doskonale uczciliście Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, który obchodzimy 5 grudnia.

Zebrano 18 100 zł !

Skip to content