Po raz kolejny w tym roku szkolnym  z przyzwoitymi wynikami sportowymi powracają nasi uczniowie, którzy w ubiegłą środę wzięli udział w międzyszkolnych zawodach kolarskich „ Szukamy Następców Olimpijczyków”.

Zawody zorganizowane zostały na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Godzieszach Wielkich / Szwacinie.

Spośród majkowskich reprezentantów  najwyższe miejsce zajął Adam Smaga, który finiszował tuż za podium, ósmy linię mety przekroczył Marcel Galas, a zarówno Aleksander Jurkowski jak i debiutujący w kolarstwie Patryk Jagiełło ukończyli  w swoich kategoriach wiekowych wyścigi na  dziesiątej pozycji.

Gratulujemy!

W zawodach wystartowało ponad 120 zawodniczek i zawodników z 15 szkół z województwa wielkopolskiego.