Miło nam poinformować, iż w X – jubileuszowej – edycji ogólnopolskiego konkursu  „Projektanci edukacji”, organizowanej przez wydawnictwo Nowa Era, znajdują się dwa projekty edukacyjne, zgłoszone przez naszych nauczycieli: p. Katarzynę Neubarth i p. Ewę Mąkowską. Pierwszy z nich nosi tytuł „Mural sercem biblioteki” (nr 969), drugi – „ „Oswajamy” lektury szkolne w teatrze kamishibai” (nr 1296). Od dzisiaj do 13 grudnia 2019 r. trwa głosowanie on-line internautów. Jego wynikiem będzie przyznanie przez organizatora 15 grantów na najpopularniejsze pomysły. Mamy nadzieję, że nasze projekty znajdą się w tym gronie. Zapraszamy więc uczniów oraz ich rodziców, nauczycieli, pracowników i sympatyków Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II do oddawania głosów na nasze projekty. Oto krótka ściąga, dotycząca zasad głosowania:

  1. Aby oddać głos w konkursie, wejdź na stronę pl, zakładka „Konkurs”.
  2. Możesz oddać jeden głos dziennie na jeden projekt w każdej kategorii wiekowej.
  3. W „Galerii pomysłów” znajdziesz listę pomysłów, które biorą udział w głosowaniu.
  4. Kliknij przycisk „Zagłosuj na ten projekt” przy wybranym pomyśle.
  5. Wpisz swój adres e-mail i zatwierdź przyciskiem „Zagłosuj na projekt” (jeśli głosujesz pierwszy raz, system poprosi Cię o uzupełnienie danych niezbędnych do udziału w głosowaniu).
  6. UWAGA! Adres e-mail należy aktywować linkiem, który zostanie na niego wysłany. Masz na to czas do północy.
  7. Głosowanie trwa 12 dni.

                                                                      LICZYMY NA WASZE WSPARCIE!

wycieczki mieli możliwość obejrzenia  hali produkcyjnej, nowoczesnych maszyn i urządzeń. W ocenie młodzieży cele zostały osiągnięte, a tematyka i forma zachęca do organizowania podobnych wycieczek w przyszłości. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i możliwość poznania specyfiki zakładu.