Budżet Obywatelski 2018 - głosuj na nasz projekt
2017-08-31
Szanowni Państwo, trwa głosowanie na zadania w tegorocznym Budżecie Obywatelskim. Zachęcamy do głosowania nie tylko wszystkich mieszkańców osiedla Majków, lecz także Miasta Kalisza.
Na głosowanie wystarczy poświęcić tylko chwilę, a z efektów będą cieszyć się kolejne pokolenia naszych uczniów.

JAK GŁOSOWAĆ?

Budżet Obywatelski 2018 - Głosowanie na Projekty Lokalne - Osiedle Majków

Projekt nr 2. Wyposażenie pracowni informatycznej dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Kaliszu w nowe komputery, urządzenie wielofunkcyjne i rzutnik multimedialny

Głosować można w siedzibie szkoły, przy ul. Tuwima 4, jak również w kilku  punktach zlokalizowanych na terenie Kalisza. Szczegółowa mapa punktów do głosowania znajduje się na stronie internetowej bo.kalisz.pl.

Regulamin oraz karta do głosowania do pobrania na ww. stronie internetowej lub w punktach do głosowania.

Oddać swój głos można również online - kliknij tutaj.